(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WVPBPZ4');

Szkoła
języka angielskiego TalkBack

Nauka języka nie musi być nudna. Nauka języka nie może być nudna. Szkoła języka angielskiego TalkBack jest zawsze wierna tej regule. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego w przyjaznej atmosferze, w interesujący i angażujący sposób. Nasze konwersacje z native speakerem prowadzimy po pierwsze bez presji, po drugie bez rutyny, po trzecie bez akademickich nawyków. Co więcej zawsze z pomysłem, zawsze otwarci na studenta, jego oczekiwania oraz zainteresowania. Skupieni na wyznaczonych celach w nauce języka angielskiego.

Szkoła języka angielskiego TalkBack powstała 2010 roku i od samego początku przyświecała nam wizja: uczyć języka angielskiego tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni. Przez konwersację, przez dyskusję i wymianę opinii ze studentem. W TalkBack zajęcia angielskiego odbywają się tylko z Native Speakerami. Każdy z lektorów to nie tylko doświadczony nauczyciel, ale również interesująca osoba, z którą łatwo złapiesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Angielski z native speakerem online

W ulubionym fotelu, w przyjaznej atmosferze. A do tego bezpłatne odwołanie zajęć i brak umowy!

Czytaj więcej

Proofreading
i edycja tekstów

Tłumaczymy, sprawdzamy, edytujemy i oceniamy teksty napisane w języku angielskim. Sprawdź nas!

Czytaj więcej

Angielski online
dla firm

Interesujące tematy, skuteczne
metody nauki, elastyczne godziny.
Firmujemy praktyczny angielski!

Czytaj więcej

Cześć!
Nazywam się Leah

Jestem native speakerem z Orlando na Florydzie. Od 12 lat mieszkam w Polsce. Założyłam TalkBack aby pomóc osobom mówiącym po angielsku podnosić ich umiejętności językowe. Prowadzę kursy językowe online oraz zajęcia business english w firmach na terenie Gliwic oraz Katowic. Z pasją wykonuję również proofreading i edycje tekstów anglojęzycznych. W czasie wolnym chodzę po górach, spędzam czas z dwójką moich dzieci i prowadzę popularnego bloga o życiu w Polsce – polonization.pl

Zapraszam Cię na zajęcia języka angielskiego z native speakerem. Na pewno znajdziemy wspólny język!

Opinie na temat kursów językowych w TalkBack możecie znaleźć poniżej, a także na portalu E-Korepetycje tutaj oraz tutaj.

Co mówią
o nas
nasi klienci

Jeśli ktoś szuka dobrego native, to zdecydowanie mogę polecić zarówno dla początkujących jak i osób chcących szlifować język angielski. Angielski online mamy od dwóch lat i zawsze są ciekawe tematy. Płynność i swoboda językowa bardzo szybko poszła do góry. Angielski w TalkBack to super rozwiązanie!

Marcin, Gliwice

Bardzo polecam zajęcia angielskiego z Leah! Zajęcia pozwoliły mi polepszyć moja wymowę oraz gramatykę. Dodatkowo nigdy nie były to zajęcia typowo „podręcznikowe” z dialogami, których nigdy nie użyjesz. Bardzo polecam dla wszystkich - zarówno początkujących jak i tych, którzy chcą się podszkolić.

Ola, Tychy

Leah to fantastyczna nauczycielka języka angielskiego! Jednym z kluczowych czynników przy wyborze native speakera była dla mnie możliwość swobodnej rozmowy na tematy związane z moimi sprawami zawodowymi. Angielski z Leah to nie stereotypowe konwersacje, które nigdy nie odbyłyby się w realnym życiu - to rozmowy dokładnie takie jakie odbywam podczas spotkań z międzynarodowymi klientami oraz przebywając na terenie USA. Leah to angielski native speaker, którego szukałem. Bardzo polecam!

Dawid, Katowice

Wreszcie udało mi się znaleźć native speakera, który z taką pasją i zaangażowaniem potrafi przekazywać wiedzę. Leah to angielski native speaker, który potrafi zachęcić i zmobilizować do nauki, głównie poprzez ciekawą tematykę i bardzo dobre przygotowanie do zajęć. Nie myślałem, że nauka angielskiego poprzez Skype może być tak interesująca. Jeśli macie wątpliwości, czy takie zajęcia językowe i forma nauki są dla Was, to przestaniecie je mieć po pierwszej rozmowie z Leah. Zdecydowanie polecam angielski online z Leah!

Piotr, Wrocław

Angielski z Leah to czysta przyjemność. Zawsze pozytywnie nastawiona do nauki, otwarta i pomocna. Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Leah, pewnie uczyłabym się non stop. Dogodne terminy, zakres tematyczny, no i możliwość lekcji przez skype to zdecydowanie oszczędność czasu. Uczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Gorąco polecam!

Filomena, Warszawa

Serdecznie polecam zajęcia z Leah każdemu kto chce się swobodnie posługiwać angielskim. Konwersacje są świetnym sposobem na poprawienie umiejętności komunikacji, ale też bardzo miło spędzonym czasem. Leah świetnie prowadzi zajęcia przeplatając luźne rozmowy, praktycznymi informacjami o gramatyce i słownictwie, dzięki czemu na zajęciach panuje fajna i koleżeńska atmosfera. Jeszcze po wyjściu z zajęć zdania same układają się w głowie po angielsku. Lekcje pozwalają ćwiczyć codzienną rozmowę albo dyskusję na dany temat w naturalny sposób. Spotykałam się Leah'ą przez przez rok, dzięki zajęciom udało mi się pozytywnie przejść rozmowy kwalifikacyjne za granicą.

Marzena, Bielsko-Biała

Polecam zajęcia z Leah. Bardzo pomocne jest to, że kontakt z Leah jest łatwy i swobodny. Dzięki temu mniej myślimy o trudności "przeskoczenia" na obcy język i dzieje się to niejako mimochodem. A po godzinie zajęć łapałem się na tym, że gdy zastanawiałem się nad prozaicznymi życiowymi sprawami, "myślałem" również po angielsku.

Damian, Kraków

Jeśli szukasz nauczyciela języka angielskiego, to lekcje z Leah to najlepszy wybór do nauki angielskiego online! Polecamy!

Zuza i Grzegorz, Gliwice

W tym roku miną trzy lata od rozpoczęcia zajęć z Leah. Mój poziom języka angielskiego jest zdecydowanie lepszy niż na początku, w ogóle nie boję się komunikować z obcokrajowcami, bo przełamałam barierę językową, która była zawsze dla mnie największą blokadą. Zajęcia języka angielskiego są bardzo ciekawe, profesjonalne, wesołe, tak że godzina mija w mgnieniu oka. Polecam serdecznie!

Kasia, Gdynia

Zdecydowałam się na rozpoczęcie zajęć, ponieważ chciałam poprawić płynność mówienia po angielsku oraz podszlifować język pod kątem biznesowym. Jestem bardzo zadowolona - po kilku miesiącach zyskałam zdecydowanie większą swobodę mówienia, a gdy mam jakiś konkretny problem związany z wykorzystaniem angielskiego w pracy, Leah błyskawicznie potrafi podać mnóstwo możliwości i bardzo motywuje do nauki. Zajęcia odbywają się zawsze w przesympatycznej atmosferze i mam wpływ na to, czego będę się uczyć. Polecam :)

Natalia, Poznań

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody