fbpx

Proofreading
i korekta tekstów

Wiemy jak ważny jest proofreading, gdyż dobrze rozumiemy, że pisanie profesjonalnych tekstów w języku angielskim to zupełnie inny level. Specjalistyczne słownictwo, lingwistyczne zawiłości i gramatyczne pułapki – to wszystko czyha na autorów anglojęzycznych tekstów. Dotyczy to również tekstów tłumaczonych z języka polskiego na język angielski, gdyż niektóre angielskie frazy i wyrażenia są niemożliwe do przetłumaczenia.

Ile razy w restauracji zauważyłeś błędnie przetłumaczone nazwy potraw? Czy zdażyło Ci się, że profesjonalna strona internetowa raziła niepoprawnymi sformułowaniami w języku angielskim? A może wpadła Ci w ręce książka po angielsku, która zawierała błędy językowe? Najwidoczniej żaden z tych materiałów nie przeszedł profesjonalnego proofreadingu.

Dlatego też przed publikacją każdy tekst w języku angielskim powinien przeczytać i zatwierdzić doświadczony native speaker. To jest właśnie proofreading. Dzięki zabiegowi proofreadingu autor może być pewny, że uniknie kompromitującej sytuacji, kiedy opublikuje swój tekst z błędami językowymi.

Wszystkie zlecenia proofreadingu wykonywane są przez naszych doświadczonych native speakerów.

Oferujemy następujące usługi w zakresie proofreadingu:

  • Proofreading prac naukowych (prace magisterskie, prace doktorskie itd.) – współpracujemy między innymi z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie i Uniwersytetem Warszawskim;
  • Korekty angielskich materiałów marketingowych takich jak: posty na bloga, strony www, prezentacje, materiały do druku;
  • Proofreading wszystkich anglojęzycznych tekstów przed publikacją.

Sprawdziliśmy 1052993 słów

Proofreading cena

Cena proofreadingu zwykle uzależniona jest od jakości dostarczonego tekstu bazowego. Standardowy koszt to 0,06 zł (6 groszy) za słowo. Dlatego jeśli interesuje cię edycja angielskiego tekstu, korekta językowa lub angielski proofreading, wyślij zapytanie na adres leah@talkback.pl a my, w zależności od jakości i długości tekstu oraz stopnia jego skomplikowania, podamy Ci cenę usługi.

Wyślij prośbę o wycenę
Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody