(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WVPBPZ4');

Angielski
dla firm z native speakerem

Każda branża ma swoją specyfikę i potrzeby. Każda branża posługuje się innym słownictwem. Właśnie dlatego angielski dla firm z native speakerem to elastyczne podejście do kursu i praktyczny charakter. W końcu kto lepiej niż Ty wie, jakich zajęć potrzebują Twoi współpracownicy: codzienne konwersacje, umiejętność prezentowania po angielski, a może specjalistyczne słownictwo dla zaawansowanych?

Pracujemy w działach sprzedaży, w działach obsługi klienta, marketingu, a także logistyce. Pomagamy pracownikom w prezentacjach i przygotowujemy do negocjacji w języku angielskim. Angielski dla firm to oferta dopasowana do potrzeb Twoich pracowników.

W TalkBack dostosowujemy się do Twoich oczekiwań. Stawiamy na interaktywny charakter i dialog z native speakerem. Oferujemy elastyczne godziny zajęć i interesujące tematy. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla firm w: Gliwicach, Katowicach i Zabrzu – zarówno dla grup jak i dla indywidualnych osób.

Wyślij zapytanie

Uczyliśmy
w 53 firmach

Angielski z native speakerem w Twoje firmie w Gliwicach i Katowicach

Nasi lektorzy to tylko native speakers! To doświadczeni nauczyciele, ale przede wszystkim interesujące osoby, z którymi podniesiesz poziom języka angielskiego w Twojej firmie.

Zaufali nam m.in. GKS Piast Gliwice, Brainhub, Agencja Kreatywna GONG, Fluor, Etisoft, TRW oraz SEST-LUVE.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat kursu angielskiego dla firm lub umówić się na pierwsze zajęcia? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

Przygotujemy dedykowaną ofertę kurs angielskiego dla Twojej firmy – koszt zajęć uzależniony jest od wielkości grupy oraz ilości godzin.

Opinie o naszych nauczycielach można przeczytać na portalu E-Korepetycje. 

Poznaj naszych lektorów

Co mówią
o nas
nasi klienci

Jeśli ktoś szuka dobrego native, to zdecydowanie mogę polecić zarówno dla początkujących jak i osób chcących szlifować język angielski. Lekcje mamy od dwóch lat i zawsze są ciekawe tematy. Płynność i swoboda językowa bardzo szybko poszła do góry. Angielski w TalkBack to super rozwiązanie!

Marcin, Gliwice

Bardzo polecam zajęcia angielskiego online z Leah! Zajęcia pozwoliły mi polepszyć moja wymowę oraz gramatykę. Dodatkowo nigdy nie były to zajęcia typowo „podręcznikowe” z dialogami, których nigdy nie użyjesz. Bardzo polecam dla wszystkich - zarówno początkujących jak i tych, którzy chcą się podszkolić.

Ola, Tychy

Leah to fantastyczna nauczycielka języka angielskiego! Jednym z kluczowych czynników przy wyborze native speakera była dla mnie możliwość swobodnej rozmowy na tematy związane z moimi sprawami zawodowymi. Zajęcia z Leah to nie stereotypowe konwersacje, które nigdy nie odbyłyby się w realnym życiu - to rozmowy dokładnie takie jakie odbywam podczas spotkań z międzynarodowymi klientami oraz przebywając na terenie USA. Bardzo polecam!

Dawid, Katowice

Wreszcie udało mi się znaleźć native speakera, który z taką pasją i zaangażowaniem potrafi przekazywać wiedzę. Leah to nauczycielka, która potrafi zachęcić i zmobilizować do nauki, głównie poprzez ciekawą tematykę i bardzo dobre przygotowanie do zajęć. Nie myślałem, że nauka angielskiego poprzez Skype może być tak interesująca. Jeśli macie wątpliwości, czy taka forma nauki jest dla Was, to przestaniecie je mieć po pierwszej rozmowie z Leah. Zdecydowanie polecam takie lekcje!

Piotr, Wrocław

Lekcję z Leah to czysta przyjemność. Zawsze pozytywnie nastawiona do nauki, otwarta i pomocna. Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Leah, pewnie uczyłabym się non stop. Dogodne terminy, zakres tematyczny, no i możliwość lekcji przez skype to zdecydowanie oszczędność czasu. Uczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Gorąco polecam!

Filomena, Warszawa

Serdecznie polecam zajęcia z Leah każdemu kto chce się swobodnie posługiwać angielskim. Konwersacje są świetnym sposobem na poprawienie umiejętności komunikacji, ale też bardzo miło spędzonym czasem. Leah świetnie prowadzi zajęcia przeplatając luźne rozmowy, praktycznymi informacjami o gramatyce i słownictwie, dzięki czemu na zajęciach panuje fajna i koleżeńska atmosfera. Jeszcze po wyjściu z zajęć zdania same układają się w głowie po angielsku. Lekcje pozwalają ćwiczyć codzienną rozmowę albo dyskusję na dany temat w naturalny sposób. Spotykałam się Leah'ą przez przez rok, dzięki zajęciom udało mi się pozytywnie przejść rozmowy kwalifikacyjne za granicą.

Marzena, Bielsko-Biała

Polecam zajęcia z Leah. Bardzo pomocne jest to, że kontakt z Leah jest łatwy i swobodny. Dzięki temu mniej myślimy o trudności "przeskoczenia" na obcy język i dzieje się to niejako mimochodem. A po godzinie zajęć łapałem się na tym, że gdy zastanawiałem się nad prozaicznymi życiowymi sprawami, "myślałem" również po angielsku.

Damian, Kraków

Jeśli szukasz nauczyciela języka angielskiego, to lekcje z Leah to najlepszy wybór do nauki angielskiego! Polecamy!

Zuza i Grzegorz, Gliwice

W tym roku miną trzy lata od rozpoczęcia zajęć z Leah. Mój poziom języka jest zdecydowanie lepszy niż na początku, w ogóle nie boję się komunikować z obcokrajowcami, bo przełamałam barierę językową, która była zawsze dla mnie największą blokadą. Zajęcia języka angielskiego są bardzo ciekawe, profesjonalne, wesołe, tak że godzina mija w mgnieniu oka. Polecam serdecznie!

Kasia, Gdynia

Zdecydowałam się na rozpoczęcie zajęć, ponieważ chciałam poprawić płynność mówienia po angielsku oraz podszlifować język pod kątem biznesowym. Jestem bardzo zadowolona - po kilku miesiącach zyskałam zdecydowanie większą swobodę mówienia, a gdy mam jakiś konkretny problem związany z wykorzystaniem angielskiego w pracy, Leah błyskawicznie potrafi podać mnóstwo możliwości i bardzo motywuje do nauki. Zajęcia odbywają się zawsze w przesympatycznej atmosferze i mam wpływ na to, czego będę się uczyć. Polecam :)

Natalia, Poznań

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody