(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WVPBPZ4');

Angielski
z native speakerem w Warszawie

Angielski z native speakerem to świetna forma nauki dla każdej osoby, która ma już podstawy języka angielskiego, ale chce przełamać barierę w mówieniu. Dlaczego? Nasi native speakerzy nie mówią po polsku (przynajmniej większość z nich), będziemy więc komunikowali się tylko w języku angielskim. Całą zdobytą wiedzę będziecie musieli przełożyć na realną sytuację konwersacji – nie ma nic lepszego, żeby zacząć mówić po angielsku!

Nauka angielskiego z native speakerem szybko przyniesie oczekiwane rezultaty w postaci:

  • Przełamania bariery w mówieniu,
  • Poprawy akcentu,
  • Wzbogacenia słownictwa
  • Bezbłędnej gramatyki.

Żaden kurs językowy z polskim lektorem nie przyniesie efektów tak szybko jeśli chodzi o płynne i poprawne mówienie po angielsku! 

Niestety zajęcia angielskiego z native speakerem w Warszawie nie należą do najtańszych. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę długie i skomplikowane dojazdy i tracenie czasu w korkach. Może więc warto rozważyć zajęcia angielskiego online?

Zajęcia online niczym nie różnią od tradycyjnych zajęć face-to-face, a są świetną i tańszą alternatywną dla osób, które szanują swój czas.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie

Zajęcia online w TalkBack prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy to tylko native speakers z USA. To doświadczeni nauczyciele, świetni dydaktycy, ale przede wszystkimi interesujące osoby, z którymi łatwo nawiążesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Aby rozpocząć zajęcia angielskiego online z native speakerem nie musisz podpisywać zobowiązujących umów. Sam zdecydujesz kiedy rozpoczniesz i zakończysz kurs. Bez żadnych konsekwencji!

Zajęcia angielskiego online to nowoczesna i przejrzysta oferta dla każdego, kto chce przełamać barierę językową i po prostu zacząć mówić po angielsku. To personalizowana oferta i sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego przez Internet.

Umów się na darmową lekcję próbną

Przeprowadziliśmy 782 203 godzin angielskiego online!

Cennik kursu angielskiego online

Liczba lekcjiKonwersacjeKonwersacje + GramatykaAngielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
1 lekcja90 zł100 zł110 zł
10 lekcji850 zł 900 zł950 zł 1000 zł1050 zł 1100 zł
Zajęcia1 lekcja10 lekcji
Konwersacje90 zł850 zł 900 zł
Konwersacje + Gramatyka100 zł950 zł 1000 zł
Angielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
110 zł1050 zł 1100 zł

Podany cennik dotyczy godziny zegarowej – 60 minut nauki angielskiego online.

Umów się na darmową lekcję próbną
Angielski z native speakerem w Warszawie

Zanim rozpoczniesz zajęcia online z native speakerem, zastanów się:

  • Jaki typ zajęć najbardziej Cię interesuje: konwersacje z native speakerem, business english, a może gramatyka?
  • Jaki dzień i godzina będą dla ciebie najbardziej odpowiednie?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwsze zajęcia online z nativem? Interesują Cię korepetycje z angielskiego w Warszawie? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

W czasie kursu angielskiego online używamy popularnych komunikatorów do konwersacji online: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype.

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody