Co to jest proofreading?

Dobrze rozumiemy, że pisanie profesjonalnych tekstów w języku angielskim to zupełnie inny level. Specjalistyczne słownictwo, lingwistyczne zawiłości i gramatyczne pułapki – to wszystko czyha na autorów anglojęzycznych tekstów. Dotyczy to również tekstów tłumaczonych z języka polskiego na angielski, gdyż niektóre angielskie frazy i wyrażenia są niemożliwe do przetłumaczenia. Dlatego też przed publikacją taki tekst powinien przeczytać i zatwierdzić doświadczony native speaker. To jest właśnie proofreading. Dzięki proofreadingowi autor jest pewien, że uniknie kompromitującej sytuacji, kiedy opublikuje swój tekst z błędami językowymi. Taka korekta językowa jest właściwie niezbędna.

Dodatkowo native speaker wykona edycję tekstu, aby brzmiał on w sposób bardziej naturalny i przyjazny dla odbiorcy.

Wszystkie korekty językowe, edycje angielskich tekstów i proofreading wykonywane są przez naszych doświadczonych native speakerów.

Oferujemy następujące usługi w zakresie korekt językowych:

  • Edycja prac naukowych (prace magisterskie, prace doktorskie itd.) – współpracujemy między innymi z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie i Uniwersytetem Warszawskim;
  • Korekta angielskich materiałów marketingowych takich jak: posty na bloga, strony www, prezentacje, materiały do druku;
  • Proofreading anglojęzycznych tekstów przed publikacją.

Proofreading cena

Cena proofreadingu zwykle uzależniona jest od jakości dostarczonego tekstu bazowego. Dlatego jeśli interesuje cię edycja angielskiego tekstu, korekta językowa lub angielski proofreading, wyślij zapytanie na adres leah@talkback.pl a my, w zależności od jakości i długości tekstu oraz stopnia jego skomplikowania, podamy Ci cenę usługi. Standardowa cena naszych usług to 0,06 zł (6 groszy) za słowo.