Kurs business english dla firm – Gliwice, Katowice i Wrocław

Każda branża ma swoją specyfikę i potrzeby. Każda branża posługuje się innym słownictwem. Właśnie dlatego angielski dla firm to elastyczność i praktyczny charakter. W końcu kto lepiej niż Ty wie, jakich zajęć potrzebują Twoi współpracownicy: codzienne konwersacje, umiejętność prezentowania po angielski, a może business english dla zaawansowanych?

Pracujemy w działach sprzedaży, w działach obsługi klienta, marketingu, a także logistyce. Pomagamy pracownikom w prezentacjach i przygotowujemy do negocjacji w języku angielskim. Angielski dla firm to oferta dopasowana do potrzeb Twoich pracowników.

W TalkBack dostosowujemy się do Twoich oczekiwań.  Stawiamy na interaktywny charakter i dialog z native speakerem.  Oferujemy elastyczne godziny zajęć i interesujące tematy. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla firm w: Gliwicach, Katowicach i Wrocławiu – zarówno dla grup jak i dla indywidualnych osób.

Nasi lektorzy to tylko native speakers! To doświadczeni nauczyciele ale przede wszystkim interesujące osoby, z którymi podniesiesz poziom języka angielskiego w Twojej firmie. 

Zaufali nam m.in. GKS Piast Gliwice, Agencja Kreatywna GONG, Fluor, Etisoft, TRW oraz SEST-LUVE.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat kursu business english dla firm lub umówić się na pierwsze zajęcia? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl , chyba że wolisz porozmawiać: 789 087 387. Przygotujemy dedykowaną ofertę kursu business english dla Twojej firmy – koszt zajęć uzależniony jest od wielkości grupy oraz ilości godzin. 

Opinie o naszych nauczycielach można przeczytać na portalu E-Korepetycje.