Angielski dla firm Gliwice i Wrocław

Każda branża ma swoją specyfikę i potrzeby. Każda branża posługuje się innym słownictwem. Właśnie dlatego angielski dla firm to elastyczność i praktyczny charakter. W końcu kto lepiej niż Ty wie jakich zajęć potrzebują Twoi współpracownicy. Codzienne konwersacje? Business English dla zaawansowanych?

Pracujemy w działach sprzedaży, w działach obsługi klienta, a nawet w logistyce. Pomagamy pracownikom w prezentacjach i przygotowujemy do negocjacji w języku angielskim. Angielski dla firm to oferta dopasowana do potrzeb Twoich pracowników.

W Talkback dostosowujemy się do Twoich oczekiwań.  Stawiamy na interaktywny charakter i dialog z native speakerem.  Oferujemy elastyczne godziny zajęć i interesujące tematy. Prowadzimy kursy języka angielskiego w Gliwicach dla grup oraz dla indywidualnych osób.

Nasi lektorzy to tylko native speakers! To doświadczeni nauczyciele ale przede wszystkim interesujące osoby, z którymi podniesiesz poziom języka angielskiego w Twojej firmie. Nasi native speakers pracują na terenie Śląska oraz Wrocławia.

Zaufali nam m.in. GKS Piast Gliwice, Agencja Kreatywna GONG, Fluor, Etisoft oraz SEST-LUVE.

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwsze zajęcia? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń na numer 789 087 387

Opinie o naszych nauczycielach można przeczytać na portalu E-Korepetycje.