(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WVPBPZ4');

Tłumaczenia
polski angielski

Tłumaczenie polsko angielskie lub angielsko polskie musi być wykonane perfekcyjnie. Wiem to bardzo dobrze, gdyż wykonujemy je od ponad 10 lat. Tłumaczenia z polskiego na angielski i z angielskiego na polski to żmudna, bardzo precyzyjna, ale też niezwykle satysfakcjonująca praca. Dlatego w nasze tłumaczenia wkładamy całe serce i wykorzystujemy nasze ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Tłumaczenia polski angielski oraz angielski polski to proces, podczas którego, powstaje małe dzieło sztuki. Po prostu uwielbiamy tłumaczyć!

Klienci zgłaszają się do nas z różnymi materiałami – od prostych tekstów do mediów społecznościowych po skomplikowane umowy. Zmierzymy się z każdym tekstem, gdyż sprawia nam to frajdę, a z każdym nowym zleceniem stajemy się jeszcze lepsi w tym co robimy!

Za wybraniem naszych angielskich tłumaczeń przemawia jeszcze jeden istotny fakt – każdy tekst tłumaczony z polskiego na angielski może zostać dokładnie sprawdzony i „doszlifowany” językowo przez jednego z naszych native speakerów. Native speaker wykona proofreading i korektę angielskiego tekstu co nada tłumaczonym tekstom finalny kształt.

Nasi Klienci otrzymują zatem kompleksową usługę, której rezultatem jest perfekcyjnie przetłumaczony tekst z angielskiego na polski lub z polskiego na angielski. Tłumaczenia polski angielski są dodatkowo weryfikowane przez native speakera, który sprawdza finalny tekst i dokonuje korekty.

Sprawdziliśmy 17233203 słów

Tłumaczenie polski → angielski i angielski → polski cena

Standardowy koszt tłumaczenia polski → angielski oraz angielski → polski to 65  zł brutto za 1800 znaków ze spacjami. Tyle mniej więcej znaków zawiera standardowa strona A4.  Jeśli interesuje cię tłumaczenie wyślij zapytanie na adres leah@talkback.pl a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. Jeśli dodatkowo będzie interesował Cię proofreading tłumaczonego tekstu, to stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę.

Na każde zlecenie wystawiamy fakturę VAT. Wykonujemy tylko tłumaczenia zwykłe.

Wyślij prośbę o wycenę
Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody