Nasze doświadczenie mówi samo za siebie, ale gdybyś chciał zasięgnąć języka u naszych klientów, to proszę bardzo. Niech przemówią fakty:

Agencja Kreatywna GONG

Agencja Kreatywna GONG

Jedna z najlepszych Agencji Kreatywnych w Polsce. Zajęcia w GONG obejmują przygotowanie i prowadzenie prezentacji w języku angielskim oraz prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim. Dodatkowo poszerzane jest słownictwo z zakresu reklamy i marketingu.

Fluor

Fluor

Fluor to jedna z czołowych światowych firm notowanych na giełdzie zajmujących się projektowaniem, kompletacją dostaw, zarządzaniem budowami, utrzymaniem ruchu w zakładach i zarządzaniem projektami. Zajęcia w Fluor to połączenie języka biznesu z lifestylowymi artykułami.

SEST-LUVE

SEST-LUVE

SEST-LUVE to międzynarodowa firma, która produkuje skomplikowane części do lodówek. Jej pracownicy muszą mówić w trzech językach, więc Talkback pomaga im mówić po angielsku. Czy rozmawiamy o lodówkach? Zdarza się nam rozmawiać na tematy mocno techniczne, ale preferujemy czytanie artykułów i poszerzanie ogólnego słownictwa biznesowego.

TORN

TORN

TORN to firma specjalizująca się w rozwiązaniach IT. Tworzą zaawansowane oprogramowania dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie. W TORN skupiliśmy się na połączeniu języka biznesu z ciekawymi artykułami, które pozwalają doskonalić zdolności językowe i poprawiać gramatykę, a dla relaksu gramy w „who am I?” Ale przede wszystkim, dużo mówimy!