Angielski z native speakerem z USA

Nauka  języka nie musi być nudna. Nauka języka nie może być nudna! W Talkback jesteśmy wierni tej regule. Prowadzimy zajęcia w przyjaznej atmosferze, w interesujący i angażujący sposób. Bez presji, bez rutyny, bez akademickich nawyków. Zawsze z pomysłem, zawsze otwarci na studenta, jego oczekiwania, zainteresowania i cele.

Powstaliśmy w 2010 roku. Od samego początku przyświecał nam jeden cel: nauczać języka tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni. Przez konwersację, przez dyskusję i wymianę opinii ze studentem. W Talkback zajęcia odbywają się tylko z Native Speakerami z Stanów Zjednoczonych. Każdy z lektorów to nie tylko doświadczony nauczyciel, ale również interesująca osoba, z którą łatwo złapiesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Nazywam się Leah. Jestem native speakerem z Orlando na Florydzie. Od siedmiu lat mieszkam w Polsce. Założyłam Talkback aby pomóc osobom mówiącym po angielsku podnosić ich umiejętności językowe. Zapraszam Cię na zajęcia. Na pewno znajdziemy wspólny język!

Opinie na temat Talkback możecie znaleźć na portalu E-Korepetycje tutaj oraz tutaj.