Angielski online z native speakerem przez Skype 

Nauka angielskiego online to idealny pomysł jeśli masz czasu na tradycyjny kurs języka angielskiego lub nie możesz się z nami spotkać osobiście w Gliwicach lub Wrocławiu. 

Po pierwsze nauka angielskiego online z native speakerem to bardziej kameralna forma zajęć. Nauka angielskiego online pozwala na indywidualne podejście do kursu języka angielskiego, ponieważ przez godzinę konwersacji masz native speakera tylko dla siebie. Dlatego też nie musisz się nim „dzielić” z innymi słuchaczami, w przeciwieństwie do tradycyjnej szkoły językowej. Właśnie dlatego nauka angielskiego przez internet jest bardziej efektywna.

Po drugie nauka angielskiego online z native speakerem (np. przez Skype) to świetna alternatywa dla zabieganych, gdyż możesz uczyć się języka angielskiego w zaciszu własnego domu lub biura – potrzebujesz tylko internetu. Dodatkowo godziny zajęć również są bardzo elastyczne, więc zawsze znajdziesz czas na naukę angielskiego online.

Co bardzo ważne, kurs angielskiego online prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy to native speakers z USA. To doświadczeni nauczyciele, świetni dydaktycy, ale przede wszystkimi interesujące osoby, z którymi łatwo nawiążesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego. Angielski przez internet w TalkBack odbywa się tylko z native speakerami. 

Po trzecie, aby rozpocząć naukę angielskiego online z native speakerem, nie musisz podpisywać zobowiązujących umów. Sam zdecydujesz kiedy rozpoczniesz i zakończysz naukę angielskiego online. Bez żadnych konsekwencji!

Podsumowując, angielski online to nowoczesna i przejrzysta oferta dla każdego, kto chce przełamać barierę językową i po prostu zacząć mówić po angielsku. Kurs angielskiego online to personalizowana oferta i sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego przez internet.

Nauka angielskiego online – cennik

Podany cennik dotyczy godziny zegarowej – 60 minut nauki angielskiego online.

Liczba lekcji Konwersacje Konwersacje + Gramatyka Angielski biznesowy lub przygotowanie do egzaminów
1 lekcja 75 zł 80 zł 85 zł
10 lekcji 700 zł 750 zł 750 zł 800 zł 850 zł

Zanim rozpoczniemy naukę angielskiego online, zastanów się:

  • Jaki typ lekcji najbardziej Cię interesuje: konwersacje, język biznesu, a może gramatyka?
  • Jaki dzień i godzina będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwsze angielskie konwersacje online z native speakerem? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387

W czasie kursu angielskiego online używamy popularnych komunikatorów do konwersacji online: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype. Skype to prosty w obsłudze komunikator, który za darmo pobierzesz z oficjalnej strony Skype. 

Opinie o naszych lektorach i kursie angielskiego przez Skype możesz przeczytać na portalu E-Korepetycje. 

Nauka angielskiego online nigdy nie była prostsza i bardziej efektywna!