fbpx

Kurs
angielskiego online

Kurs angielskiego online z native speakerem to kameralna forma zajęć, która pozwala na indywidualne podejście do kursu języka angielskiego, Przez godzinę konwersacji masz native speakera tylko dla siebie i nie musisz się nim „dzielić” z innymi słuchaczami, w przeciwieństwie do tradycyjnej szkoły językowej. Właśnie dlatego kurs angielskiego online jest bardziej efektywny.

O zaletach kursu angielskiego z native speakerem przeczytacie również na naszym blogu w artykule – Angielski z native speakerem – Top 5 zalet

Język angielski online z native speakerem to również świetna alternatywa dla zabieganych, gdyż możesz uczyć się języka angielskiego w zaciszu własnego domu lub biura – potrzebujesz tylko Internetu. Dodatkowo godziny zajęć są bardzo elastyczne, więc zawsze znajdziesz czas na kurs angielskiego.

Co bardzo ważne, kurs prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy to native speakers z USA. To doświadczeni nauczyciele, świetni dydaktycy, ale przede wszystkimi interesujące osoby, z którymi łatwo nawiążesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Aby rozpocząć kurs angielskiego online z native speakerem nie musisz podpisywać zobowiązujących umów. Sam zdecydujesz kiedy rozpoczniesz i zakończysz kurs. Bez żadnych konsekwencji!

Kurs angielskiego online to nowoczesna i przejrzysta oferta dla każdego, kto chce przełamać barierę językową i po prostu zacząć mówić po angielsku. To personalizowana oferta i sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego.

Umów się na darmową lekcję próbną

Przeprowadziliśmy 842 111 godzin angielskiego online!

Cennik

Liczba lekcjiKonwersacjeKonwersacje + GramatykaAngielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
1 lekcja80 zł85 zł90 zł
10 lekcji750 zł 800 zł800 zł 850 zł900 zł
Zajęcia1 lekcja10 lekcji
Konwersacje80 zł750 zł 800 zł
Konwersacje + Gramatyka85 zł800 zł 850 zł
Angielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
90 zł900 zł

Podany cennik dotyczy godziny zegarowej – 60 minut nauki angielskiego online.

Umów się na darmową lekcję próbną
Kurs angielskiego online

Zanim rozpoczniesz kurs angielskiego online, zastanów się:

  • Jaki typ lekcji najbardziej Cię interesuje: konwersacje z native speakerem, business english, a może gramatyka?
  • Jaki dzień i godzina będą dla ciebie najbardziej odpowiednie?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwszą lekcję? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

W czasie kursu angielskiego online używamy popularnych komunikatorów: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype. Skype to prosty w obsłudze komunikator, który za darmo pobierzesz z oficjalnej strony Skype.

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody