fbpx

Kurs
angielskiego online

Kurs angielskiego online z native speakerem to kameralna forma zajęć, która pozwala na indywidualne podejście do kursu języka angielskiego, Przez godzinę konwersacji masz native speakera tylko dla siebie i nie musisz się nim „dzielić” z innymi słuchaczami, w przeciwieństwie do tradycyjnej szkoły językowej. To jeden z powodów dlaczego taki kurs bardziej efektywny.

Kurs angielskiego online z native speakerem to również świetna alternatywa dla zabieganych, gdyż możesz uczyć się języka w zaciszu własnego domu lub biura – potrzebujesz tylko dostępu do internetu. Dodatkowo godziny zajęć są bardzo elastyczne, więc zawsze znajdziesz czas na naukę.

Co bardzo ważne, kurs prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy to native speakers z USA. To doświadczeni nauczyciele, świetni dydaktycy, ale przede wszystkimi interesujące osoby, z którymi łatwo nawiążesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Aby rozpocząć zajęcia online z native speakerem nie musisz podpisywać zobowiązujących umów. Sam zdecydujesz kiedy rozpoczniesz i zakończysz kurs. Bez żadnych konsekwencji!

Kurs angielskiego online to nowoczesna i przejrzysta oferta dla każdego, kto chce przełamać barierę językową i po prostu zacząć mówić po angielsku.

Umów się na darmową lekcję próbną

Przeprowadziliśmy 842 111 godzin angielskiego online!

Cennik

Liczba lekcjiKonwersacjeKonwersacje + GramatykaAngielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
1 lekcja80 zł85 zł90 zł
10 lekcji750 zł 800 zł800 zł 850 zł900 zł
Zajęcia1 lekcja10 lekcji
Konwersacje80 zł750 zł 800 zł
Konwersacje + Gramatyka85 zł800 zł 850 zł
Angielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
90 zł900 zł

Podany cennik dotyczy godziny zegarowej – 60 minut nauki angielskiego online.

Umów się na darmową lekcję próbną
Kurs angielskiego online

Zanim rozpoczniesz kurs angielskiego online, zastanów się:

  • Jaki typ lekcji najbardziej Cię interesuje: konwersacje z native speakerem, business english, a może gramatyka?
  • Jaki dzień i godzina będą dla ciebie najbardziej odpowiednie?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwszą lekcję? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

W czasie kursu używamy popularnych komunikatorów: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype. Skype to prosty w obsłudze komunikator, który za darmo pobierzesz z oficjalnej strony Skype.

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody