fbpx

Kurs
angielskiego online

Kurs angielskiego online z native speakerem to bardziej kameralna forma zajęć. Taka forma pozwala na indywidualne podejście do kursu języka angielskiego, ponieważ przez godzinę konwersacji masz native speakera tylko dla siebie. Dlatego też nie musisz się nim „dzielić” z innymi słuchaczami, w przeciwieństwie do tradycyjnej szkoły językowej. Właśnie dlatego kurs angielskiego przez internet jest bardziej efektywny.

Język angielski online z native speakerem (np. przez Skype) to również świetna alternatywa dla zabieganych, gdyż możesz uczyć się języka angielskiego w zaciszu własnego domu lub biura – potrzebujesz tylko internetu. Dodatkowo godziny zajęć również są bardzo elastyczne, więc zawsze znajdziesz czas na kurs angielskiego.

Co bardzo ważne, kurs prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę. Nasi lektorzy to native speakers z USA. To doświadczeni nauczyciele, świetni dydaktycy, ale przede wszystkimi interesujące osoby, z którymi łatwo nawiążesz kontakt i podniesiesz swój poziom języka angielskiego.

Po trzecie, aby rozpocząć kurs angielskiego online z native speakerem, nie musisz podpisywać zobowiązujących umów. Sam zdecydujesz kiedy rozpoczniesz i zakończysz kurs. Bez żadnych konsekwencji!

Kurs angielskiego online to nowoczesna i przejrzysta oferta dla każdego, kto chce przełamać barierę językową i po prostu zacząć mówić po angielsku. To personalizowana oferta i sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego przez internet.

Umów się na darmową lekcję próbną

Przeprowadziliśmy 782 203 godzin angielskiego online!

Cennik

Liczba lekcji Konwersacje Konwersacje + Gramatyka Angielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
1 lekcja 80 zł 85 zł 90 zł
10 lekcji 640 zł 800 zł 680 zł 850 zł 900 zł
Zajęcia 1 lekcja 10 lekcji
Konwersacje 80 zł 640 zł 800 zł
Konwersacje + Gramatyka 85 zł 680 zł 850 zł
Angielski biznesowy
lub przygotowanie do egzaminów
90 zł 900 zł

Podany cennik dotyczy godziny zegarowej – 60 minut nauki angielskiego online.

Umów się na darmową lekcję próbną
Kurs angielskiego online

Zanim rozpoczniemy kurs angielskiego online, zastanów się:

  • Jaki typ lekcji najbardziej Cię interesuje: konwersacje, język biznesu, a może gramatyka?
  • Jaki dzień i godzina będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwsze angielskie konwersacje online z native speakerem? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

W czasie kursu angielskiego online używamy popularnych komunikatorów do konwersacji online: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype. Skype to prosty w obsłudze komunikator, który za darmo pobierzesz z oficjalnej strony Skype.

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody