(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WVPBPZ4');

Angielski
online dla dorosłych

Angielski to klucz w wielu aspektach życia – w pracy, rozrywce, w zdobywaniu wiedzy o świecie, w szkole, na wyjeździe za granicę. W 2021 roku ponad 60% stron internetowych było po angielsku! Dlatego posyłamy dzieci na kursy, zapisujemy na zajęcia, organizujemy korepetycje. W tym wszystkim dorośli czasem zapominają o sobie. Ale nic straconego – jeśli tylko chcesz nauczyć się języka angielskiego, niezależnie od stopnia zaawansowania, to angielski online dla dorosłych jest właśnie dla Ciebie.

Umów się na darmową lekcję próbną
Angielski online dla dorosłych

Zanim rozpoczniesz z nami zajęcia, warto zastanowić się:

  • Jakie lekcje Cię interesują: konwersacje z native speakerem, business english, a może gramatyka i ćwiczenia?
  • Jaki dzień i godzina lekcji będą dla ciebie najbardziej odpowiednie?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na lekcję próbną? Wyślij wiadomość na adres leah@talkback.pl lub zadzwoń 789 087 387.

W czasie kursu używamy popularnych komunikatorów: Skype, Google Meet, Face Time. Najczęściej nasi studenci wybierają angielski przez Skype. Skype to prosty w obsłudze komunikator, który za darmo pobierzesz z ich oficjalnej strony.

Dlaczego zajęcia angielskiego online dla dorosłych to dobry wybór

Dzieci mają łatwiej, bo większość szkół właśnie tego języka uczy jako języka obcego. Tymczasem wielu dorosłych miało w szkole rosyjski lub niemiecki. A to właśnie angielski w dzisiejszych czasach otwiera niezliczone drzwi. Choć jako dorośli nie musimy się martwić o klasówki, to warto znać ten język w dobie komunikacji międzynarodowej, firm nieznających granic państw i informacji, które możemy pozyskać. Dlatego znakomitym wyborem dla tych dorosłych, którzy chcą pewnie rozwijać swoją karierę, piąć się w hierarchii lub po prostu komfortowo czuć się na wakacjach w obcym kraju, są kursy języka angielskiego dostosowane do ich harmonogramu, czasu i możliwości.

Zajęcia angielskiego dla dorosłych z native speakerem

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Nie! Nasza szkoła językowa oferuje szeroki wachlarz możliwości w zakresie nauki angielskiego dla dorosłych online z native speakerem. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu – wystarczy dostęp do Internetu i chęć do nauki! Co to oznacza dla ciebie?

  • Kursy online nie wymagają dojazdów, uczysz się w dowolnym miejscu i czasie
  • Indywidualne zajęcia przez internet pomagają pozbyć się nieśmiałości, w odróżnieniu od zajęć grupowych
  • Lektor dopasowuje program nauczania do twojego poziomu zaawansowania
  • Z native speakerem poćwiczysz nie tylko słownictwo i gramatykę, ale także umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu
  • Wystarczy połączenie z internetem – z lektorem możesz połączyć się przez wiele komunikatorów

Dlatego warto zdecydować się na lekcje angielskiego online – mają znacznie więcej plusów, a nie wspomnieliśmy nawet o możliwości nauki w zaciszu własnego domu!

Czy na naukę angielskiego może być już za późno?

Nic bardziej mylnego! Chyba, że “wiek”, o którym myślicie, to wiek XIX, wtedy faktycznie, nie jest on odpowiedni na naukę angielskiego online. Fakt, dzieciom nauka przychodzi łatwiej, ale niezliczone są rzesze osób, które nawet na emeryturze poznały nowy język. Nasze zdolności przyswajania nowych słówek i konstrukcji czy nabywania płynności w mowie i piśmie nie ulegają pogorszeniu w stopniu, który uniemożliwiłby naukę angielskiego w dowolnym momencie życia. Nie ma co się zastanawiać. Daj sobie przepustkę do reszty świata, zdobądź dodatkowy atut w pracy i w życiu. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś na bezpłatną lekcję próbną z native speakerem i sprawdź na własnej skórze, że nie taki język obcy, jak go malują!

Ile kosztuje kurs angielskiego dla dorosłych?

W zależności od wybranego typu lekcji, koszt kursu dla dorosłych jest inny. Najtańsza opcja do konwersacje, gdzie po prostu rozmawiasz z native speakerem, aby nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim. Lektor, jeśli takie jest Twoje życzenia, przygotuje dla Ciebie dedykowane materiały. Druga opcja to angielski specjalistyczny – to najdroższa opcja, ale też te zajęcia prowadzą nasi najbardziej doświadczenie lektorzy. Koszt jednej godziny zegarowej waha się od 120 do 140 zł. Najlepiej wybrać pakiet 10 zajęć, gdyż wtedy koszt zajęć jest niższy. Pod linkiem znajdziesz cennik kursu angielskiego online. Zapraszamy na angielski online dla dorosłych!

 

Wyłącznie Native Speakerzy
Elastyczne godziny zajęć
Indywidualne podejście
Nowoczesne metody