Zajęcia grupowe z native speakerem

Angielski w Gliwicach to zajęcia przeznaczone dla mieszkańców Śląska. Mówienie to podstawa, dlatego nasze zajęcia angielskiego w Gliwicach odbywają się w znacznie mniejszych grupach niż w tradycyjnej szkole językowej. Wierzymy, że nauka jest najbardziej efektywna, kiedy grupa nie przekracza trzech osób. W takiej atmosferze wiedza przyswajana jest w sposób komfortowy, a każda z osób czerpie z zajęć najwięcej. Dodatkowo native speaker może w sposób optymalny prowadzić konwersację i ćwiczenia.

TalkBack to nowoczesna szkoła językowa w Gliwicach w której zajęcia odbywają się tylko z native speakerami z USA. Do doskonała szansa, żeby przełamać barierę i zacząć mówi po angielsku.

Co najważniejsze, każda grupa dobierana jest pod kątem poziomu oraz zakresu tematycznego, który interesuje studentów. Niewątpliwym atutem jest również niższy koszt zajęć niż zajęć indywidualnych.

Ucz się angielskiego w Gliwicach z profesjonalną kadrą, ale przede wszystkim z interesującymi native speakerami, którzy pomogą Ci mówić po angielsku. Nasi lektorzy uczą angielskiego w Gliwicach już ponad 10 lat.

Chcesz zapisać się na zajęcia angielskiego w Gliwicach lub masz pytania? Napisz leah@talkback.pl